Як вибрати якісну піцу

0
51

Піца-це чудове і дуже популярне блюдо в усьому світі. Вона вгамує відчуття голоду і добре підійде в ролі закуски для напоїв. Існує велика різноманітність варіантів цієї страви, що допомагає на кожен сорт знайти свого гурмана. Замовити улюблену піцу ви можете на — https://treba.pizza/frankivsk/trebapizza/pica-gavaysyka.

Як вибрати якісну піцу
Але яку б піцу ви не вибрали, в першу чергу вона повинна складатися з основних інгредієнтів.

  • Тісто;
  • Начинка;
  • Соус.

Визначити якість піци досить просто. Якщо піца якісна, то її тісто рівномірно пропечене і всередині, і зовні, і ні в якому разі вона, не повинна бути підгорілої. Краї такої випічки гладкі і рівні. Весь склад сиру повинен бути розплавлений повністю без будь-яких залишкових грудочок. Піца не може мати жирного блиску. Якщо є грудки і блиск, значить сир для приготування був узятий неякісний.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Врач рассказала, как есть и не толстеть

 

Піца буває двох видів

  • Відкритий;
  • Закритий.

Розберемося яка повинна бути начинка. На тесті точно не повинні знаходитися маленькі шматочки курки, кілька грамів сиру і менше грибів. Хороша піца має на увазі, що в ній не проглядається ні кетчуп, ні основа, відразу після завищеного краю йде начинка. Якщо добре видно соус, значить, незабаром він засохне разом з тестом. Велика кількість інгредієнтів в начинці, так само не вітається. Якщо все перемішати, смак просто розпливеться, і відчути щось конкретне буде неможливо. Ознака неякісної начинки-майонез, намазаний товстим шаром. Таким способом кухарі намагаються замаскувати проблемні продукти. Якщо ви вирішили замовити піцу додому, обов’язково виберіть перевірену компанію. Якість роботи закладу можна оцінити вже при отриманні піци у кур’єра.